Marta Żmuda-Trzebiatowska pożegnała się z widzami. „Nie wiem, kiedy się zobaczymy”

Marta Żmuda-Trzebiatowska, fot. Newseria

Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła zakończyć współpracę z Teatrem Kwadrat, w którym przepracowała przez ponad 10 lat. Aktorka w emocjonalnym wpisie pożegnała się z widzami.

Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła zamknąć „teatralny etap” swojej kariery, o czym poinformowała na Instagramie. „Właśnie odeszłam z zespołu Teatru i chcę podziękować wielu cudownym ludziom, których przez te 11 lat spotkałam na swojej zawodowej drodze. Przepraszam, że tu, ale nie wiem, kiedy w końcu się zobaczymy” – napisała.

Aktorka przyznała, że Teatr Kwadrat zawsze będzie zajmował szczególne miejsce w jej sercu. To właśnie dzięki scenie przy Marszałkowskiej 138 (wcześniej przy ul. Czackiego 15/17 oraz al. Niepodległości 141) mogła uczyć się warsztatu od wybitnych aktorów oraz poznać swojego przyszłego męża, Kamila Kulę.

Osobne podziękowania Marta Żmuda Trzebiatowska skierowała do Pawła Małaszyńskiego, z którym wielokrotnie występowała na scenie „Kwadratu”. „I na koniec, szczególne podziękowania, dla mojego kolegi, Pawła Małaszyńskiego, który pokazał mi Kwadrat i asystował, wspierał, kiedy stawiałam pierwsze kroki na „kwadratowej” scenie. Dziękuję za wszystko Paweł” – podsumowała aktorka.

Źródło: Plejada.pl