Marcin Najman znów na ustach całej Polski. Jego walka w Fame MMA zakończyła się skandalem

screen z YouTube / Kanał Sportowy

Były bokser, a obecnie komentator TVP Info, Marcin Najman został zdyskwalifikowany podczas walki z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim podczas gali Fame MMA. Rywalizacja zakończyła się skandalem i organizatorzy zapowiedzieli wyciągnięcie konsekwencji.

Jeszcze przed walką doszło do zgrzytu między nim a Marcinem Najmanem, gdy „Don Kasjo” Życiński sugerował, że Marcin Najman wdał się w romans z Moniką Godlewską, czyli jedną z uczestniczek Fame MMA.

Marcin Najman zapomniał, że pojedynek miał odbyć się na zasadach walki bokserskiej. Najpierw rzucił się na rywala i rzucił go na ziemię. Sędzia przerwał pojedynek, upomniał Najmana. Chwilę potem były bokser kopnął „Don Kasjo”, a pojedynek został ostatecznie przerwany.

Najman został zdyskwalifikowany, a potem wybuchła awantura. Obaj zawodnicy obrzucali się wyzwiskami, aż Najman zszedł do szatni. 

Oświadczenie ws. zachowania Najmana wydał Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli Fame MMA. – Przepraszamy za zaistniałą sytuację Kasjusza, ale też naszych widzów. Doszło do czegoś, do czego nigdy nie powinno dojść. Najman poniesie tego konsekwencje – napisał.

Źródło: Fame MMA