Małgosia Rozenek zagra w filmie. Przed nią nowe wyzwanie

fot. instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek zagra w filmie u Patryka Vegi! Informację potwierdziła sama zainteresowana w rozmowie z serwisem “Pudelek”. Jak się okazuje, będzie to jedna z głównych ról. Kogo zagra?

REKLAMA

Jak czytamy na portalu pudelek.pl, Małgorzata Rozenek zagra w filmie Patryki Vegi. Wiadomo, że będzie to jedna z głównych ról. Ma to być najnowszy projekt kontrowersyjnego reżysera. Jak sama dodała, w filmie nie zagra samej siebie. Jej postać jest wręcz jej przeciwieństwem, czego dowodzi niezwykle pracochłonna charakteryzacja, zajmująca ponad trzy godziny.

Bardzo cenię Patryka, dlatego że jest najbardziej kasowym polskim reżyserem. Oprócz tego stworzył swój podpis. Jego filmy są bardzo charakterystyczne. Gdyby włączyć film i zapytać, kto go wyreżyserował, od razu widać, że są to produkcje Patryka” – powiedziała celebrytka.

“Bardzo się cieszę na naszą współpracę i myślę, że będzie o tym głośno. Nie, ja jestem przekonana, że będzie. To będzie bardzo spektakularny film. Planujemy w wielu lokalizacjach kręcić, wszystko zależy od pandemii” – ujawniła.

Celebrytka nie posiada aktorskiego wykształcenia, dlatego ma sporo do nadrobienia. Teraz musi podszkolić swoje umiejętności aktorskie. – “Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca”.

https://www.instagram.com/p/CEYpXB7hT8F/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: pudelek.pl

REKLAMA