Małgorzata Rozenek-Majdan wystartuje w wyborach z list PO? Miała dostać zielone światło od Donalda Tuska

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Newseria

Małgorzata Rozenek-Majdan może się pojawić na listach wyborczych Koalicji Obywatelskiej. Celebrytka miała już uzyskać zgodę Donalda Tuska na start w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

REKLAMA

Dziennik “Super Express” podał, że Małgorzata Rozenek-Majdan, znana z programu “Dzień Dobry TVN”, ma zostać kandydatką Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Europarlamentu. Celebrytka ostatnio zaangażowała się w w popularyzację in vitro, czym zyskała sympatie m.in. Ewy Kopacz, Barbary Nowackiej i Elżbiety Łukacijewskiej. Zielone światło na start miał dać już Donald Tusk, który docenia jej popularność w mediach społecznościowych.

Do sprawy odniósł się szef klubu parlamentarnego KO Borys Budka. – Pani Małgorzata jest zaangażowana w zbieranie podpisów pod projektem ustawy dot. in vitro, dlatego że wie doskonale, jakie korzyści przynosi taki projekt. Jest autentyczną ambasadorką tego projektu – mówił na antenie Wirtualnej Polski. – Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich tych, którzy podobnie patrzą na Polskę i podzielają te same wartości – dodał.

Sama zainteresowana nie potwierdziła, czy zdecyduje się na start w wyborach. – Jestem kobietą, która bardzo lubi działać i brać sprawy w swoje ręce. Jak mam do wyboru wymyślić jakąś ideę czy zacząć przekuwać ją w działanie, to zdecydowanie wolę być po tej drugiej stronie – odpowiedziała na pytanie “Super Expressu” o swoje polityczne plany.

Źródło: “Super Express”, Wp.pl

REKLAMA