Magdalena Ogórek się rozwodzi! Czy PiS wybaczy jej złamanie katolickiej przysięgi małżeńskiej?

Magdalena Ogórek, screen z YouTube / Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek, była kandydatka SLD na prezydenta, a obecnie prezenterka TVP Info, chce się rozwieść. Mimo tego, że na antenie TVP krzewi wartości katolickie, sama zamierza żyć postępowo, nie zwracając uwagi na słowa przysięgi małżeńskiej.

Jak dowiedział się dziennik „Super Express”, gwiazda TVP Info Magdalena Ogórek chce się rozwieść. Co prawda, pozew rozwodowy złożyła w ubiegłym roku, ale dopiero teraz poznała termin rozprawy. Termin jest jednak bardzo odległy, ponieważ na sali sądowej z małżonkiem spotka się dopiero w połowie przyszłego roku.

Mąż Magdaleny Ogórek to były poseł SLD i rektor krakowskiej uczelni. Rok temu został zatrzymany. Postawiono mu pięć zarzutów, które dotyczyły m.in. działania na szkodę uczelni wyższych oraz wyłudzenia, za które grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Wtedy prezenterka zapewniała, że nie ma nic wspólnego z tą sprawą.

Internauci kpią z postępowania Magdaleny Ogórek, która na antenie regularnie krzewi wartości katolickie, a w życiu prywatnym chce złamać przysięgę małżeńską. Komentujący zastanawiają się też, jak na jej postępowanie zareagują przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości, którzy również publicznie podkreślają swoje przywiązanie do wiary.

Źródło: Super Express, Planeta.pl