Kuriozalna wpadka FC Barcelony. Nie wiedzą, z jakiego kraju pochodzi Robert Lewandowski?!

screen z fcbarcelona.com

Saga transferowa z udziałem Roberta Lewandowskiego trwa od kilku tygodni, ale jej finisz odbędzie się już niebawem. W między czasie na stronie internetowej FC Barcelony pojawiła ogromna wpadka, którą wychwycili polscy kibice.

Już tylko ostatnie formalności dzielą Roberta Lewandowskiego od transferu do FC Barcelony. W mediach społecznościowych Blaugrany zamieszczanych jest wiele materiałów z polskim piłkarzem. Jednak klubowa telewizja Barca TV+ zaliczyła ogromną wpadkę, co nie spodobało się polskim kibicom, którzy od razu zaprotestowali w komentarzach.

Barca TV+ opublikowała materiał, w którym pokazano jak wyglądał pierwszy dzień Lewandowskiego w FC Barcelona. Problem jednak w tym, że w tytule Polaka przedstawiono jako „niemieckiego napastnika”. Po kilku godzinach administratorzy zorientowali się, że popełnili błąd i zmienili tytuł na prawidłowy, pisząc o „polskim napastniku”.

„Jak można na takim szczeblu takiego babola popełnić?”, „Rozumiem, gdy ktoś w nerwach się pomyli, ale żeby to się stało na oficjalnym portalu klubowym, który przecież musi być weryfikowany kilka razy, to tego już nie ogarniam” – napisali polscy fani. Błąd zauważył również dziennikarz Mateusz Borek. „Robert, możesz ich tam lekko wyprostować? Bo pomylił ktoś odwagę z odważnikiem” – napisał w swoim stylu.

Źródło: WP Sportowe Fakty