Ksiądz zbeształ mężczyznę podczas chrztu córki. “Ty tłuku jeden. Matko jedyna”

Zdjęcie ilustracyjne, fot. Pixabay

Podczas sakramentu chrztu kapłan zdenerwował się na ojca dziecka, który nie wiedział, co powinien powiedzieć w trakcie obrzędu. Nagranie stało się hitem Tik Toka.

REKLAMA

Hitem mediów społecznościowych stało się w ostatnich dniach krótkie nagranie z jednej z polskich parafii. Widzimy na nim rodziców podających swoje dziecko do chrztu oraz księdza. Duchowny zadaje pytania, jakie słyszą każdorazowo rodzice przynoszący swoje dziecko do chrztu. Zwraca się więc do rodziców: “O co prosicie Kościół Boży dla Zosi?”.

Ksiądz nie słysząc odpowiedzi ponowił pytanie: “No, o co prosicie Kościół Boży dla Zosi? Oooo…”. Zestresowany ojciec dziecka wyksztusił w końcu odpowiedź. – O schronienie, o dom – wypalił, co zdenerwowało księdza. – O chrzest, ty tłuku jeden. Matko jedyna – westchnął duchowny, wzbudzając śmiech zarówno matki, jak i ojca Zosi.

@anonimowyglupek #dlaciebie #dc #fypシ #funny #video #chrzest #schronienie #dom ♬ dźwięk oryginalny – Daniel

Film obejrzało już prawie 3 miliony użytkowników TikToka. Filmik doczekał się wielu komentarzy. Jedni krytykują księdza za jego słowa, inni z kolei twierdzą, że riposta była zabawna. Nie brakuje opinii, że kapłan powinien odmówić chrztu, w sytuacji gdy rodzice nie wiedzą, po co przynieśli dziecko do kościoła. W komentarzach internauci dzieli się też swoimi nietypowymi historiami, które miały miejsce podczas przyjmowania sakramentów.

Źródło: Radio ZET / TikTok

REKLAMA