Krzysztof Skiba uderza w rząd! Tłumaczy dlaczego restauratorzy podnoszą ceny

Krzysztof Skiba (z mikrofonem), fot. Wikimedia

Piosenkarz i celebryta Krzysztof Skiba skomentował ostatnie zdjęcia internautów, którzy skarżą się na wysokie ceny w nadmorskich knajpach. Jego zdaniem restauratorzy nie mają innego wyjścia.

Krzysztof Skiba postanowił odnieść się do zdjęć paragonów z horrendalnymi sumami z nadmorskich miejscowości, jakie wrzucają zrozpaczeni turyści. „Wykurzają mnie te naiwne teksty o cenach ryb nad morzem. Kolejni zszokowani publikują w necie paragony i płaczą, że drogo, że skandal” – zaczął swój wpis Skiba.

Piosenkarz przypomina, że inflacja w Polsce szaleje, więc trudno się dziwić, że każdy przedsiębiorca podnosi ceny. „Pod rządami PiS jesteśmy liderami inflacji w Europie” – napisał muzyk. Jego zdaniem winnym całej sytuacji jest rząd.

Kasę zjadł Sasin na wybory, Szumowski na respiratory, Rydzyk na swoje interesy, Kurski na propagandę i rząd na swoje pomysły w stylu elektrownia w Ostrołęce, czy kopanie rowu na Mierzei i sto innych zupełnie nieopłacalnych, przy których jednak sporo zarobią ich rodziny i kumple. Resztę kasy wyssała walka z wirusem i socjale dla patologii. Ktoś za to wszystko musi zapłacić. ” – skomentował Skiba.

Źródło: Facebook / Krzysztof Skiba