Kibice Polonii Warszawa straszą rywali przed meczem o awans. Pojawiły się transparenty z groźbami pod adresem piłkarzy

fot. Twitter / Legionovia

Kibice Polonii Warszawa wywiesili na stadionie Legionovii Legionowo banery, na których są groźby pod adresem piłkarzy rywali. Oba zespoły zmierzą się w sobotę w meczu decydującym o awansie do II ligi.

REKLAMA

Polonia Warszawa w najbliższą sobotę zagra z Legionovią o awans do II ligi. Zespół ze stolicy jest obecnie wiceliderem I grupy w trzeciej lidze, a ich rywal zza między przewodzi w tabeli z przewagą dwóch punktów. Do końca rozgrywek pozostało dwie kolejki, więc w sobotę na Konwiktorskiej może rozstrzygnąć się kwestia awansu.

Kibice Polonii powiesili na stadionie Legionovii banery, na których widnieją groźby pod adresem miejscowych piłkarzy. „Pamiętajcie skąd jesteście”. „Wolicie prze*** mecz, czy sobie życie”, „Na ch*** wam ten awans?” – to hasła, które pojawiły się na banerach. Na jednym z nich wymienieni z nazwiska zostali piłkarze Legionovii, którzy grali w przeszłości w Polonii: Grzegorz Wojdyga, Kacper Kaczorowski, Patryk Koziara, Dawid Papazjan, Piotr Sonnenberg i Sebastian Gołąb. 

Jesteśmy oburzeni tym, co dziś zastaliśmy na naszym stadionie. Na takie zachowania nie może być zgody środowiska piłkarskiego Byliśmy, jesteśmy i będziemy za rywalizacją sportową na boisku. Liczymy, że klub Polonia Warszawa zajmie stanowisko i potępi tę akcję” – napisali przedstawiciele Legionovii w mediach społecznościowych.

Źródło: Twitter / Legionovia

REKLAMA