Jaś Kapela zmierzy się w oktagonie z byłym pracownikiem TVP. „Po 30 sekundach będziesz leżał na glebie”

Jaś Kapela, screen z YouTube / Kanał Sportowy

Lewicowy aktywista Jaś Kapela zmierzy się podczas gali MMA VIP z byłym pracownikiem TVP Info Ziemowitem „Piastem” Kossakowskim. Organizatorem wydarzenia jest Marcin Najman.

Na gali MMA VIP organizowanej przez Marcina Najmana ma dojść do pojedynku celebrytów politycznych Ziemowita Kossakowskiego z Jasiem Kapelą. Walka odbędzie się już we wrześniu bądź październiku tego roku. To kolejna gala, na której w oktagonie staną osoby nieuprawiające profesjonalnie sportu.

Jaś Kapela to lewicowy aktywista, związany z „Krytyką Polityczną”. Niedawno w sieci krążył jego cytat, w którym przyznawał, że chodzi na bankiety tylko dlatego, żeby najeść się i napić za darmo, gdyż nie zna się na finansach i często brakuje mu pieniędzy. Ziemowit „Piast” Kossakowski to youtuber, który w przeszłości startował z listy PiS-u w wyborach samorządowych. Ma za sobą także współpracę z TVP Info.

Panowie starli się już na Twitterze. „Ostro poleje się krew. Prawica vs lewica. Prawdziwa wojna na pięści. Bez miękkiej gry. Jasiu szykuj się na 3 rundy i nie zaćpaj się tylko” – napisał Kossakowski. „Po 30 sekundach będziesz leżał na glebie, a po minucie będę zjadał resztki Twojego styranego serducha. Tak, jestem weganinem, ale dla Ciebie zrobię wyjątek” – odgraża się Kapela.

Źródło: Gazeta.pl