Jaś Kapela planuje kolejne walki w oktagonie. Chciałby się zmierzyć z posłem Konfederacji

Jaś Kapela, screen z YouTube / Kanał Sportowy

Lewicowy aktywista Jaś Kapela, po zwycięstwie w walce z Ziemowitem Kossakowskim, marzy o kolejnym pojedynku z przedstawicielem prawicy. Na jego liście znajdują się poseł Krzysztof Bosak, pracownik TVP Info Samuel Pereira, a także były ksiądz Jacek Międlar.

REKLAMA

Jaś Kapela podpisał umowę na kilka walk z federacją MMA Show Prime. Pierwsza z nich odbędzie się w sobotę, 9 lipca w Gdyni. Nie wiadomo, z kim zmierzy się Kapela. Federacja ma to ogłosić w ciągu najbliższych tygodni. Sam aktywista spodziewa się, że będzie to youtuber Lord Kruszwil, ze względu na podobną wagę.

Pytany przez dziennikarzy portalu WirtualneMedia.pl o to, z kim chciałby się zmierzyć, wymienia osoby związane z prawą stroną polskiej polityki. – Moim marzeniem jest wyjść do walki z Samuelem Pereirą lub Krzysztofem Bosakiem. Ostatecznie mógłby to być też Jacek Międlar. Oni zdaje się są z mojej kategorii wagowej. Tyle, że pewnie się nie zgodzą – powiedział.

Jaś Kapela przyznaje, że nie ma mowy o rewanżu z Ziemowitem Piastem Kossakowskim, byłym dziennikarzem TVP Info. – Z tego co wiem to Ziemowit nie jest brany pod uwagę – zdradził lewicowy aktywista. O rewanżu głośno mówił z kolei Kossakowski, który w lutym niespodziewanie szybko poległ w oktagonie z Kapelą.

Źródło: WirtualneMedia.pl

REKLAMA