Jaś Kapela dostał z liścia przed galą Prime MMA! Lewicowy aktywista zmierzy się z prawicowym dziennikarzem

screen z YouTube / Kanał Sportowy

Podczas konferencji prasowej przed galą Prime MMA doszło do awantury pomiędzy Jasiem Kapelą a Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Obaj celebryci mają zmierzyć się ze sobą w walce w klatce.

O walce lewicowego aktywisty Jasia Kapeli z prawicowym dziennikarzem Ziemowitem Kossakowskim mówiło się od dawna. Obaj od dawna atakują się w mediach społecznościowych. Panowie zmierzą się w klatce 19 lutego przyszłego roku podczas gali Prime Show w Łodzi. Właścicielem nowej organizacji jest Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który do tej pory był twarzą FAME MMA.

Podczas konferencji prasowej promującej galę doszło do awantury między Kapelą a Kossakowskim. Lewicowy aktywista obsypał rywala brokatem, a rozwścieczony dziennikarz wymierzył mu cios otwartą ręką w twarz. Obu zawodników musieli powstrzymywać ochroniarze.

Jaś Kapela ma 37 lat. Wydał kilka książek oraz tomików poezji. Dużą popularność zyskał dzięki udziałowi w programie „Hejt Park” w Kanale Sportowym. Z kolei Ziemowit Kossakowski to prawicowy dziennikarz „Życia Stolicy”. Kilka lat temu zasłynął tym, że zapytał redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej” Adama Michnika, „kiedy przeprosi za brata” (Stefan Michnik był stalinowskim sędzią – przyp. red.).

Źródło: Radio ZET