Jarosławowi Kaczyńskiemu puściły nerwy. “Zniszczymy tych ludzi!”

Jarosław Kaczyński, fot. flickr / Piotr Drabik

Podczas spotkania w Chojnicach (woj. pomorskie) Jarosław Kaczyński zaatakował zwolenników opozycji. – Zniszczymy tych ludzi! – zapowiedział wyraźnie zdenerwowany prezes Prawa i Sprawiedliwości.

REKLAMA

Jarosław Kaczyński kontynuuje spotkania z aktywem partyjnym. Wczoraj pojawił się w Chojnicach, gdzie część swojego wystąpienia poświecił “ostrej walce politycznej w Polsce”. – Ona jest tak ostra, bo niewątpliwie interweniują tu siły zewnętrzne. One są zaangażowane wprost. Choćby to niedawanie nam środków z KPO, wbrew prawu, wbrew traktatom europejskim, to jest taka interwencja – powiedział prezes PiS.

W dalszej części wypowiedzi Kaczyński nie krył emocji. – Rzucanie kamieniami, przepraszam, że tak mówię, ale zwykłe chamstwo, żeby sprowadzać nasze społeczeństwo do poziomu lumpenproletariatu, to jest cel tych ludzi. Osiem gwiazdek, to słowo na “w”, które było tak słyszane w pewnym momencie i ciągle jest słyszane – kontynuował wypowiedź.

Później prezesowi PiS wyraźnie puściły nerwy. – Otóż to jest właśnie tego rodzaju akcja, Polska nie może być silnym narodem, nie może mieć silnego państwa, bo to się nie podoba naszym sąsiadom. Otóż nie! Będziemy mieli silne państwo i zniszczymy tych ludzi – powiedział. Uczestnicy spotkania zareagowali na jego słowa brawami i okrzykami “tu jest Polska”.

Źródło: Gazeta.pl

REKLAMA