Jarosław Kaczyński pójdzie do piekła?! Zaskakujące słowa podczas mszy świętej

Jarosław Kaczyński, fot. flickr / Piotr Drabik

Podczas mszy świętej dla dzieci w parafii Świętej Trójcy w Poznaniu ksiądz zapytał, “kto pójdzie do piekła?”. Odpowiedz jednego z chłopców rozbawiła wiernych.

REKLAMA

W czasie mszy świętej w kościele Św. Trójcy w Poznaniu ksiądz rozmawiał z dziećmi o niebie i piekle. W pewnym momencie poprosił ich, by powiedzieli, kto, ich zdaniem, trafia do piekła. – Przecież tam nie chcemy iść, ale kto jednak do tego piekła pójdzie? – pytał duchowny otoczony liczną grupą dzieci.

Dzieci wymieniały kolejno złodziei, złych ludzi, rozwodników i zabójców. – Masz rację, złodzieje. Jak ktoś kradnie i się nie chce nawrócić, to idzie do piekła – odpowiedział ksiądz. W przypadku rozwodników duchowny zwrócił uwagę, że “jak się dobrze sprawują i chodzą do kościoła, to mogą się zbawić”.

Jednak to ostatni głos w dyskusji był najciekawszy. “Kaczyński” – wypalił jeden z chłopców, rozśmieszając wiernych. – No tego bym się nie spodziewał – powiedział wyraźnie skonsternowany ksiądz. – To jak w internet to idzie, to będziemy mieli tu ostro – dodał z rozbawieniem. Nagranie stało się hitem internetu i było szeroko udostępniane w mediach społecznościowych.

Źródło: Wp.pl

REKLAMA