
Politycy Solidarnej Polski – Janusz Kowalski oraz Marcin Romanowski wybrali się na karnawałową potańcówkę w gminie Izbica (woj. lubelskie). Swoimi wyczynami tanecznymi na parkiecie postanowili pochwalić się w mediach społecznościowych.
REKLAMA
Janusz Kowalski wraz ze swoim partyjnym kolegą – wiceministrem sprawiedliwości Marcinem Romanowskim – wybrał się na całodniową wizytę gospodarczą na Lubelszczyźnie. Zaczęło się od porannego selfie z kawą z Orlenu, a potem ruszyli na objazd po gminach województwa lubelskiego. Zaczęli od złożenia wieńca przy pomniku Powstania Styczniowego w Zwierzyńcu, potem udali się do Zamościa na konferencję prasową dot. firmowanej przez Romanowskiego nowelizacji ustawy antyprzemocowej oraz zajrzeli do gminy Tyszowce, gdzie przekazali nowy sprzęt jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych.
Jednak najbardziej spektakularny punkt programu był dopiero przed nimi. Politycy pojawili się na spotkaniu świątecznym połączonym z potańcówką w gminie Izbica. Jak poinformował wiceminister Janusz Kowalski, w imprezie brało udział ponad 200 osób. “Przednia zabawa, świetna atmosfera w gminie Izbica na spotkaniu i potańcówce z ponad 200 mieszkańcami” – napisał Janusz Kowalski obok nagrania, na którym widać, jak tańczy w rytm skocznej biesiadnej piosenki. Jego towarzyszka to najprawdopodobniej mieszkanka gminy.
Partyjny kolega Janusza Kowalskiego – wiceminister Marcin Romanowski poszedł o krok dalej i zaczął się zastanawiać, czy powinni wspólnie wziąć udział w popularnym programie tanecznym You Can Dance. “Podczas noworocznego spotkanie w Izbicy nie mogło zabraknąć sympatycznej potańcówki. Damy radę w You Can Dance?” – napisał Marcin Romanowski na Twitterze.
Źródło: Twitter; natemat.pl
REKLAMA