Instagramerka “Mama Ginekolog” nie jest ginekologiem?! Internauci oburzeni manipulacją

fot. Instagram / Mama Ginekolog

Nicole Sochacki-Wójcicka, której profil na Instagramie o nazwie “Mama Ginekolog” obserwuje ponad 850 tys. użytkowników, ogłosiła wczoraj, że nie zdała egzaminu, dzięki któremu zyskałaby tytuł…. ginekologa.

REKLAMA

Instagramerka dzieli się w sieci wiedzą medyczną i własnymi doświadczeniami z milionami polskich kobiet. Odpowiedzi na nurtujące pytania znajdą na jej profilu nie tylko kobiety w ciąży, ale też młode mamy i dziewczyny, które jeszcze nie planują macierzyństwa. Kobieta uchodzi za autorytet w swojej dziedzinie.

Nicole Sochacki-Wójcicka skończyła wydział lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w czerwcu 2010 roku. Nie ma ona jednak ukończonej specjalizacji z ginekologii, o czym sama poinformowała w mediach społecznościowych, po tym jak kolejny raz nie zdała egzaminu. “Dzisiaj jest wielki dzień dla moich hejterów. Nie zdałam egzaminu. Nie zdałam jednym punktem. Jednym” – powiedziała w relacji na InstaStory.

Internauci byli mocno zaskoczeni tym, że kobieta uchodząca za ekspertkę w dziedzinie ginekologii, nie ma nawet dyplomu. Zarzucają jej, że nie zna się na prowadzeniu ciąży i że od dekady nie ukończyła specjalizacji, bo bardziej zajmuje się sprzedażą własnych produktów niż medycyną. 

Źródło: Salon24.pl

REKLAMA