Ida Nowakowska zajmie miejsce Danuty Holeckiej? Prezenterka ma duże większe aspiracje niż śniadaniówka

Danuta Holecka (z lewej), screen z TVP; Ida Nowakowska, fot. Newseria

Ida Nowakowska od kilku lat jest związana z TVP. Prowadzi “Pytanie na śniadanie” oraz jest jurorką programu “You Can Dance – Nowa Generacja 2”. Jednak jak się okazuje aspiracje Nowakowskiej są nieco większe.

REKLAMA

Ida Nowakowska od kilku lat jest związana z TVP, gdzie prowadzi m.in. “Pytanie na śniadanie”. Z zawodu jest między innymi tancerką, dlatego pojawia się także jako jurorka programów związanych z tą tematyką i zasiada obok Kasi Cichopek i Augustina Egurroli w fotelu jurora w “You Can Dance. Nowa generacja“. Prezenterka nie ma zamiaru osiadać na laurach i chce dalej rozwijać swoją karierę.

Niedawno w rozmowie z reporterką jastrzabpost.pl, Ida Nowakowska nie ukrywała, że ma dużo większe ambicje, niż bycie prowadzącą “Pytanie na śniadanie”Prezenterka zaznaczyła, że nie wyklucza dalszego rozwoju w swojej karierze w telewizji. “Skończyłam wydział Teatru Filmu i Telewizji, a także wydział politologii, więc gdzieś te dwa wydziały w telewizji w wielu momentach się stykają. Więc być może” – powiedziała reporterce Nowakowska.

Prezenterka jest bardzo otwarta na nowe doświadczenia. Mowa tutaj nawet o prowadzeniu głównego wydania “Wiadomości”. Przypomnijmy, że od wielu lat gwiazdą głównego wydania jest Danuta Holecka, która zdaniem wielu osób jest symbolem stronniczości i prorządowego wydźwięku TVP, a wielu nazywa ją otwarcie piewczynią propagandy PiS. Być może kiedyś TVP będzie potrzebowała nowej twarzy i może to będzie właśnie Ida Nowakowska.

Źródło: jastrzabpost.pl

REKLAMA