Gwiazda „M jak miłość” zagra Annę Przybylską? Fani już snują domysły

fot. Instagram / Adriana Kalska

Adriana Kalska, znana aktorka z roli Izy Chodakowskiej w serialu „M jak miłość” podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem, na którym przypomina Annę Przybylską. Rozbudziła tym samym nadzieje swoich fanów, którzy twierdzą, że rozpoczęto zdjęcia do filmu o zmarłej w 2014 r. aktorce.

O powstaniu filmu na temat życia Anny Przybylskiej mówi się od kilku lat. Już w 2016 r. Radosław Piwowarski potwierdzał, że trwają prace, ale jeszcze nie wybrał odtwórczyni głównej roli. W marcu br. Jacek Kurski powiedział w rozmowie z „Faktem”, że TVP realizuje dokument o zmarłej w 2014 r. aktorce Annie Przybylskiej.

Teraz znana aktorka Adriana Kalska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym przypomina zmarłą aktorkę. Zaprezentowała się na nim w krótkiej, ciemnej peruce. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów.

To zdjęcie rozbudziło nadzieje internautów, którzy sądzą, że zdjęcie pochodzi z planu filmu o zmarłej aktorce. – W końcu robicie ten film o Przybylskiej – czytamy.

Adriana Kalska nie zostawiła sugestii fanów bez odpowiedzi. Na ich domysły zareagowała wymownym komentarzem. Napisała: „Hej, jo” i dodała emotikony ognia i dłoni bijących brawo. Jak łatwo się domyślić, jej reakcja jeszcze bardziej podsyciła nadzieje fanów.

Źródło: plejada.pl