Grzegorz Markowski żegna się z Perfektem. Z jego zdrowiem nie jest najlepiej

fot. Wikimedia Commons

Grzegorz Markowski przekazał za pośrednictwem profilu swojej córki Patrycji, smutną wiadomość dla fanów Perfectu. Ze zdrowiem muzyka nie jest najlepiej. Nie jest w stanie brać udziału w próbach zespołu. Perfect miał ruszyć w pożegnalną trasę. Niestety to jeszcze długo nie będzie możliwe.

Jeszcze w 2019 roku, Perfect zapowiedział zakończenie działalności. Zwieńczeniem tego miała być pożegnalna trasa koncertowa, która miała ruszyć w połowie lutego 2020 roku, ale przeszkodziła im w tym pandemia koronawirusa. Występy najpierw zostały przeniesione na jesień tego samego roku, a następnie na czerwiec i lipiec 2021.

Teraz wiadomo, że na scenie nie pojawi się już Grzegorz Markowski. Poinformował on za pośrednictwem facebookowego profilu jego córki, Patrycji. „Wiem, że bez Was nic by nie było. To jest coś, w co bardzo głęboko wierzę. Dlatego nigdy nie szedłem na kompromisy. I jestem już zbyt stary, by to zmienić” – napisał zwracając się do fanów. Jak zaznaczył, jego zespół nie tylko przesuwał koncerty z powodu obowiązujących obostrzeń, ale także nie organizował prób. – A wierzcie bądź nie – to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył – dodał.

Muzyk przeprosił swoich fanów, ale jak stwierdził „nie może udawać, że nic się nie zmieniło i że jest w stanie zagrać z zespołem tak, jak grał przez lata”. „Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja. Kłaniam się Wam nisko. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, że zrobię to ze sceny” – podsumował.

Korzystając z uprzejmości mojej córki, pragnę Wam coś przekazać za pośrednictwem Jej profilu. „Chciałbym być sobą”….

Opublikowany przez Patrycja Markowska Wtorek, 27 kwietnia 2021

Źródło: Facebook / Patrycja Markowska