Gry w terenie — doskonała rozrywka dla każdego

fot. unsplash.com

Gry terenowe są jedną z najlepszych rozrywek interaktywnych. Działanie i rozwiązywanie zadań dobrze też wpływa na nasz stan zdrowia. Jest to świetny, naturalny antydepresant. Tylko znaleźć grupę, ofertę i zacząć zabawę!

Czym są gry w terenie?

Gra terenowa, miejska polega na wykonywaniu zadań i realizowaniu scenariusza. Może to dotyczyć znalezienia przedmiotów czy rozwiązywania zagadek. Trudności do przebycia są natury:

  • zręcznościowej;
  • taktycznej;
  • siłowej;
  • manualnej;
  • sportowej;
  • intelektualnej dotyczącej wiedzy.

Dobre, pożądane cechy uczestnika to odporność na stres, spostrzegawczość, logiczne myślenie, umiejętność komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Ważna jest orientacja w terenie oraz dobre radzenie sobie z czytaniem mapy.

Odpowiednio zorganizowana gra w terenie daje moc wrażeń i adrenaliny. Warto polegać na firmie, którą tworzą ludzie doświadczeni, ale i z dużą pasją. Kryteria te spełnia w zupełności i o wiele bardziej Ekspedycja Express. Oni mają to coś, co wyróżnia ich na tle konkurencji. Potrafią wymyślać ciągle zaskakujące, nowe gry, a ich siłą napędową jest nieokiełznana kreatywność. Tworzą gry, scenariusze oraz programy rozrywkowe dla firm. Dowodem ich wielkości jest fakt posiadania własnego biura IT, które robi wyjątkowe aplikacje do gier. 

Grając z nimi, dostaniesz potrzebny ekwipunek, który może być plecakiem z cenną zawartością, latarką, gpsem lub komórką.

Ekspedycja Express – wielka przygoda na wyciągnięcie ręki

Realizacje Ekspedycji Express są naprawdę imponujące. Działają w całej Polsce i za granicą. Potrafią wzorować się na dobrych przykładach. Stworzyli grę, która nazywa się tak samo jak ich firma. Ekspedycja Express jest przeniesieniem na warunki miejskie bardzo znanego programu telewizyjnego Azja Express. Uczestnicy muszą wykazać się sprytem, spostrzegawczością, intelektem, aby zdobyć zwycięstwo. Wykonując zaskakujące zadania, czujecie się jak bohaterowie filmów przygodowych. Jest integracja, jest zabawa. 

Również koronnym przedsięwzięciem jest gra Mega Race. Aż dwustu uczestników w ciągu siedmiu dni przemieszcza się tylko i wyłącznie autostopem, wykonując przeróżne zadania. Tutaj pole działania jest imponujące, bo rozgrywka odbywa się w kilku krajach. Dlatego witaj przygodo! Gra wymykająca się wszelkim regułom, tutaj trzeba być elastycznym, komunikatywnym, no i oczywiście trzeba umieć złapać stopa. Bez tego się nie pojedzie!

Ekspedycja Express to innowacja, dlatego stworzyli scenariusz wykorzystujący samochód Tesla, który przy jednym naładowaniu miał być użyty do maksymalnej ilości zadań.

Znajdziecie tam również rozrywki kryminalne, polegające na poszukiwaniu mordercy. Możecie też wcielić się w gwiazdy piłki nożnej. Wybór należy do Was!

Fenomen gier terenowych bierze się stąd, że wyciągają nas one ze świata wirtualnego i oferują możliwość przeżycia wyjątkowych wrażeń i przygód w świecie rzeczywistym. Wielu z nas tęskni za podwórkiem, za wymyślaniem zabaw i gier. Teraz mamy możliwość znów poczuć się jak żądne przygód dzieci. Gry w terenie wyzwalają w nas radość i spontaniczność. Marzy Ci się niezapomniana przygoda? Ekspedycja Express to idealna propozycja dla Ciebie!

Źródło: Materiał zewnętrzny