Edyta Górniak planuje otwarcie własnej szkoły. Zdradziła, czego będzie można się w niej nauczyć

fot, Instagram / Edyta Górniak

Edyta Górniak marzy o otwarciu w naszym kraju ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego, w którym ludzie rozwijaliby się duchowo i byli świadomi swojego ciała. Piosenkarka poszukuje już lokalizacji pod nowy biznes.

W szkole Edyty Górniak każdy, kto chciałby zadbać o swoją duszę i oczyścić organizm, znajdzie swoje miejsce i nauczy się, jak ćwiczyć jogę oraz pracować z ciałem. Ważne będą też wykłady o życiu. Gościnnie zawitają tam lekarze z Tajlandii. Część zajęć ma prowadzić sama właścicielka.

Nie wiadomo jeszcze, gdzie powstanie ośrodek, ale piosenkarka bierze pod uwagę dwa regiony kraju. Pierwszych z nich to jeden z nadmorskich kurortów. Jeśli tam nie uda się stworzyć inwestycji, to Górniak rozważy również region podhalański.

Ośrodek miałby być wzorowany na podobnym miejscu, które znajduje się w Tajlandii. To jeden z ulubionych kierunków turystycznych artystki. Przez pandemię nie mogła być tam ostatnio gościem, dlatego chce stworzyć takie miejsce w Polsce. – Kiedyś zbuduję tutaj moją Tajlandię. Może znajdę takie miejsce i zbuduję taką szkołę – mówi o swoich planach Górniak.

Źródło: Super Express