Edward Miszczak oficjalnie przechodzi z TVN-u do Polsatu. Zastąpi Ninę Terentiew

Edward Miszczak, fot. Wikimedia

Telewizja Polsat poinformowała, że za kilka tygodni Edward Miszczak zostanie dyrektorem programowym stacji. Na stanowisku zastąpi Ninę Terentiew, która pozostanie w Polsacie, ale w innej roli.

REKLAMA

“Edward Miszczak dołączy do Telewizji Polsat i obejmie stanowiska Wiceprezesa Zarządu, a także Dyrektora Programowego. Pracę w Telewizji Polsat rozpocznie 16 stycznia 2023 roku” – poinformowała stacja w oficjalnym komunikacie. Potwierdziły się tym samym doniesienia, że jeden z twórców TVN przejdzie do konkurencji.

Miszczak przez ostatnie 25 lat pracował w stacji TVN. 27 czerwca był jego ostatnim dniem w stacji. “Te 25 lat będę wspominał jako wspaniały czas, może najważniejszy w moim zawodowym życiu. Dziękuję wam za te wszystkie piękne dni” – pisał wówczas w e-mailu do współpracowników, do którego dotarł portal WirtualneMedia.pl.

Zastąpi on na stanowisku dyrektora programowego Polsatu Ninę Terentiew. Jak podaje Polsat News, zakończy ona pełnienie dotychczasowych funkcji, aby wejść w skład rady nadzorczej Grupy Polsat. Terentiew przeszła do Polsatu z TVP w 2006 roku. Rok później została dyrektorem programowym stacji.

Źródło: Polsat News, WirtualneMedia.pl

REKLAMA