Dziennikarz Polsat News Igor Sokołowski nawiązał na wizji do Putina. “A skoro o śmieciach mowa, to…”

Igor Sokołowski, fot. x-news.pl

Igor Sokołowski, dziennikarz Polsat News, w nietypowy sposób zapowiedział podsumowanie orędzia Władimira Putina. Prezentacja przypadała widzom do gustu.

REKLAMA

Dziennikarz zapowiadał tematy, które zostaną zaprezentowane w programie „W Rytmie Dnia” na antenie Polsat News. Wspomniał m.in. o sposobach na oszczędzanie energii, a także dodał, że niektórzy palą w swoich domach śmieciami. – A skoro o śmieciach mowa, to wrócimy też do słów Władimira Putina, który pół godziny temu był łaskaw różne rzeczy opowiadać – powiedział Sokołowski.

Nagranie z przekazem dziennikarza stało się hitem sieci. Internauci domagali się podwyżki dla Sokołowskiego. „Mistrz”, „Złoto”, „Wielki szacunek” – skomentowali użytkownicy Twittera. Wypowiedzią pochwaliła się na stronie internetowej stacja Polsat News, pokazując, że podziela opinię swojego dziennikarza.

To nie pierwsza mocna wypowiedź Igora Sokołowskiego o Władimirze Putinie. W marcu prezenter zamieścił w mediach społecznościowych taki oto wpis: “Po ponad 20 latach pracy boleśnie przekonałem się, że jednak nie jesteśmy ludźmi z teflonu. Za kolejkę po chleb w Czernihowie, za teatr w Mariupolu, obyś ruski ch*** z piekła nie wyjrzał”. 

Źródło: Polsat News

REKLAMA