Duet Slow(e)motion wydał debiutancki singiel. Utwór „Odbijam się” wpada w ucho

fot. mat. prasowe

Duet Slow(e)motion zaprezentował dziś debiutancki singiel „Odbijam się”. To nowy projekt producenta Alberta Zapalskiego i wokalistki Laury Śliwy. Ich utwór nawiązuje do coraz powszechniejszego poczucia zagubienia swojego „ja” i odosobnienia.

Slow(e)motion to projekt z dwójki wieloletnich przyjaciół z Gdańska i Lublina, czyli producenta Alberta Zapalskiego i wokalistki Laury Śliwy. Eksperymentując z elektronicznym brzmieniem, połączeniem alternatywy, pop’u oraz własnej intuicji, tworzą oni niebanalne utwory przesycone indywidualnymi przeżyciami.

Klimat i przekaz „Odbijam się” jest zapowiedzią nowego projektu na rynku muzycznym, który rozwija się i czerpie z aktualnych potrzeb wyrażenia siebie przez twórców, z którymi będzie mógł utożsamić się każdy. Ich celem jest przekucie własnych emocji, przemyśleń i wartości w muzykę, dającą możliwość do chwili refleksji nad własnymi przeżyciami.

Premiera piosenki w sieci wraz z teledyskiem odbyła się 4 czerwca. Muzykę skomponowali Albert Zapalski, Laura Śliwa i Dominik Szumny. Autorką tekstu jest Laura Śliwa. Utwór dostępny jest w serwisie YouTube.

Źródło: mat. prasowe