Doda zdeklasowała rywali! Jej piosenka została okrzyknięta przebojem lata RMF FM i Polsatu

screen z Facebook / Polsat

Poznaliśmy przebój lata RMF FM i Polsatu. O tytuł zwycięzcy podczas Festiwalu Magicznego Zakończenia Wakacji 2021 w Kielcach walczyli: Roksana Węgiel, Doda, Sylwia Grzeszczak, Arek Kłusowski, C-Bool, Michał Szczygieł, Martin Lange, Three of Us, Daria, Grzegorz Hyży. Jednak to piosenka Dody zwyciężyła głosami telewidzów.

REKLAMA

W ostatecznym finale konkursu na przebój lata 2021 znaleźli się: Sylwia Grzeszczak z piosenką “Prawda o nas”, Doda z “Don’t Wanna Hide” oraz C-Bool z “Golden Rules”. Jednak to Doda okazała się najlepsza, a jej piosenka została okrzyknięta przebojem lata RMF FM i Polsatu.

W swoim krótkim przemówieniu podkreśliła, że przebojem lata RMF FM została piosenka, którą, , trudno było usłyszeć na antenie stacji. – Dziękuję RMF FM za to, że nigdy mnie nie zagraliście. Dziękuję Polsatowi za zaproszenie, Ninie Terentiew, całej ekipie, która mnie wspierała na scenie. I przede wszystkim moim fanom, od tylu lat wspieracie mnie tak bardzo… Naprawdę się nie spodziewałam. W ogóle nie jestem przygotowana, ale nadrobię charyzmą… Pozdrawiam wszystkich Polaków, którzy wydali hajs na SMS-y- powiedziała ze sceny Doda.

Źródło: Facebook / Polsat

REKLAMA