Do kin wchodzi nowa komedia romantyczna. Cezary Pazura w nietypowej roli

fot. newseria.pl

Wkrótce do kin trafi nowa komedia romantyczna. W filmie wystąpią gwiazdy polskiego kina: Cezary Pazura, Maciej Musiał czy Małgorzata Rozenek-Majdan. Na ekranie zobaczymy również gwiazdę reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorza Krychowiaka.

„Druga połowa” to nowa komedia romantyczna z piłką nożną w tle. Film wchodzi do kin w idealnym momencie, ponieważ w czerwcu odbędą się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z udziałem reprezentacji Polski.

W gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy między innymi: Cezarego Pazurę, Macieja Musiała, Mariannę Zydek, Jacka Knapa, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Andrzeja Grabowskiego, Piotra Roguckiego, Ilonę Ostrowską, Sławomira Orzechowskiego czy Iwonę Bielsą. Na ekranie zobaczymy także: gwiazdę reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorza Krychowiaka, znanych komentatorów dziennikarzy sportowych Dariusza Szpakowskiego, Roman Kołtonia i Michał Pola oraz wiele innych zaskakujących osób ze świata futbolu.

„Druga połowa” to historia młodej lekarki Magdy, która spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowo poznanym mężczyzną nie zdaje sobie sprawy, że nad rodzącym się uczuciem wisi złe fatum. Okazuje się, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski (w tej roli Cezary Pazura), z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Dodatkowo serce dziewczyny chce zdobyć gwiazda futbolu – Jarosław Kot, który nie cofnie się przed niczym. Za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” – i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy będzie miał jakiekolwiek szanse w tej miłosnej grze?

Film trafi do polskich kin 29 maja. Za dystrybucję odpowiada Kino Świat.

Źródło: moviesroom.pl