Dlaczego warto zdecydować się na detailing auta

fot. Pixabay

Auto detailing jeszcze niedawno był kojarzony z usługami dla osób, które posiadają bardzo drogie lub kolekcjonerskie auto, a przy tym gruby portfel. Auto detailing w dzisiejszych czasach jest bardzo przystępną usługą, zadedykowaną nie tylko dla osób zamożnych. Na rynku jest coraz więcej firm oferujących tę usługę, co sprawia, że jest ona przystępna dla wszystkich.

Jakie usługi wchodzą w skład auto detailing? Kto z nich korzysta? Czy auto detailing Gdańsk to drogie miejsce?

Jakie usługi są oferowane w skład detailingu?

Mnóstwo właścicieli samochodów wciąż uważa, że nie ma sensu wkładać wiele wysiłku w czystość samochodu, ponieważ po przebyciu kilku kilometrów znów będzie brudne. Należy jednak pamiętać o tym, że zakres auto detailingu to nie tylko standardowe mycie samochodu. Dzięki tej usłudze można zapobiec powrotu trudnych zabrudzeń. Z całą pewnością ta usługa pomaga również ochronić lakier przed matowieniem spowodowanym warunkami atmosferycznymi, a dzięki specjalnej powłoce po myciu chroni przed mikrouszkodzeniami. Auto detailing to, więc nie tylko standardowe mycie oraz odkurzanie samochodu. Oddając samochód w ręce profesjonalistów można mieć pewność, że zostanie ono zdecydowanie lepiej umyte niż na myjni. Dzieje się tak za sprawą specjalistycznych kosmetyków do auta. Oczywiście, dlatego też ceny są wyższe niż na standardowej myjni. Zleć pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej firmie One Man Army Detailing Gdańsk i ciesz się czystym samochodem znacznie dłużej.

Auto detailing wewnętrzny – zalety.

Usługa, jaką proponują profesjonalne firmy zajmujące się auto detailingiem oferują nie tylko zadbanie o zewnętrzny wygląd samochodu, ale i również o wnętrze. Oddając samochód fachowcom możemy liczyć na usługi, takie jak:

  • Dokładne czyszczenie w każdym miejscu – nawet w tym, które może wydawać się niedostępne.
  • Odtłuszczanie oraz nabłyszczanie elementów plastikowych auta, a przede wszystkim deski rozdzielczej.
  • Usługa renowacji skóry.
  • Pranie tapicerki oraz podsufitki.
  • Dokładne mycie szyb.
  • Impregnacja już oczyszczonych powierzchni wewnątrz auta.
  • Ozonowanie środka pojazdu.

Warto pamiętać, że wnętrza pojazdu jest uzależniony od tego, jak jest używany. Jesienią wnosimy na butach dużo więcej brudu, palenie powoduje przykry zapach, a jedzenie i picie wewnątrz pojazdu powoduje plamy na tapicerce. Dzięki usłudze auto detailingu każdy pasażer będzie czuł się komfortowo wewnątrz zadbanego pojazdu.

Czy warto zdecydować się na auto detailing?

Ceny pakietów mogą odstraszyć mniej zamożnego kierowcę. To fakt, usługa może przerazić cenowo. Jeśli jednak właściciel samochodu chce odświeżyć kolor lakieru i przywrócić mu dawny blask nie ma innego wyjścia. To bardzo dobra opcja dla osób, które chcą zyskać na wartości swojego samochodu podczas jego sprzedaży. Dzięki tej usłudze samochód wygląda praktycznie jak nowy – nie tylko na zewnątrz, ale i także w środku. Chcąc jeździć komfortowo w pachnącym i świeżym wnętrzu warto zainwestować w tę usługę, chcąc poczuć się jak w samochodzie, który dopiero co wyjechał z taśmy produkcyjnej.

Źródło: Materiał zewnętrzny

REKLAMA