Czterech piłkarzy z koronawirusem. Klub przekłada mecz

fot. PXHere

Na dzisiaj był zaplanowany mecz okręgowego Pucharu Polski między Bronią Radom a Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Niestety do niego nie dojdzie. Drużyna z Radomia wystąpiła z prośbą o przełożenie, ponieważ u czterech piłkarzy ma podejrzenie zakażenia koronawirusem.

REKLAMA

Mecz okręgowego Pucharu Polski między Bronią Radom a Pogonią Grodzisk mazowiecki został przełożony z 4 lipca na 9 lipca. Powód? Podejrzenie zakażenia koronawirusem u czterech piłkarzy, a także kierownika i masażysty w klubie z Radomia.

“Czterech zawodników naszego klubu, a także dwóch przedstawicieli sztabu mogło mieć kontakt z osobą zakażoną koronawirusem, stąd zostali oni odesłani na badania i przymusową kwarantannę. W środę będą wyniki badań i jeśli wszyscy będą zdrowi, mecz odbędzie się w czwartek!” – poinformował klub na oficjalnej stronie internetowej.

MZPN o całej sytuacji poinformował Pogoń Grodzisk Mazowiecki, przesyłając oficjalny komunikat, który klub opublikował w mediach społecznościowych. – “Zobowiązuje się RKS Broń 1926 Radom do niezwłocznego poinformowania Związku o wynikach testów. Ponadto informujemy, iż w przypadku pozytywnych wyników testów na COVID-19, a co za tym idzie koniecznością rozszerzenia kwarantanny na pozostałych zawodników Broni Radom, mecz Pucharu Polski Broń Radom – Pogoń Grodzisk Maz. zostanie zweryfikowany jako walkower na korzyść GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki” – przekazał wojewódzki związek.

Źródło: facebook.com/PogonGrodziskMazowiecki

REKLAMA