Córka Anny Przybylskiej wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. Widzowie oburzeni

fot. Instagram / Oliwia Bieniuk

„Taniec z gwiazdami” wróci jesienią na antenę Polsatu. Wiadomo już, że jedną z uczestniczek będzie Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Ta informacja wzburzyła fanów programu.

Telewizja Polsat ogłosiła powrót programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Show wróci na antenę we wrześniu. Jedną z uczestniczek będzie niespełna 19-letnia Oliwia Bieniuk. Córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej próbuje swoich sił w show-biznesie. Jest znana w mediach społecznościowych.

Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i jak najlepszej zabawy na naszym parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – tak brzmi oficjalny komunikat Polsatu. 

Część widzów uważa, że to za wcześnie na występ Oliwii w tym programie. „Czym sobie zasłużyła, żeby wystąpić w tańcu z GWIAZDAMI?„, „Ale kim ona jest?” – dopytywali w komentarzach. Inni sugerują, że program powinien zmienić nazwę na „Taniec z kimkolwiek”. „Przesada, ale gwiazdy się skończyły, czas na córki kuzynki gwiazd” – czytamy w komentarzach pod postem.

Źródło: Instagram / Taniec z gwiazdami