Celebryci TVP żartują z cen paliwa na festiwalu w Opolu. Publiczności wcale nie było do śmiechu

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Instagram / Katarzyna Cichopek

Podczas koncertu z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej w ramach festiwalu w Opolu prowadzący żartowali sobie z cen paliw. Publiczność wyglądała na zniesmaczoną docinkami celebrytów.

W ramach 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w niedzielę odbyły się dwa koncerty. Pierwszy z nich „Tych lat nie odda nikt – 70 lat Telewizji” poprowadzili Karolina Pajączkowska, Tomasz Kammel, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Pod koniec wydarzenia postanowili nawiązać do wysokich cen paliwa.

Czy ten wehikuł czasu, o którym cały czas mówicie, czy on również podróżuje w przyszłość? – zaczęła Katarzyna Cichopek. – Pewnie to zależy od ceny paliwa… – odpowiedział Maciej Kurzajewski. – To słuszna uwaga. Jeśli chodzi o przyszłość, to aktualnie nie podróżujemy, za to chętnie przepowiadamy. Wychodzi taniej – dopowiedział Tomasz Kammel.

Jak opisuje portal Plotek.pl, ludzie na widowni nie wyglądali na rozbawionych. Wprost przeciwnie, na ich twarzach malowało się zniesmaczenie. Trudno się dziwić, że Polakom nie jest do śmiechu, gdy cena litra benzyny na stacjach kosztuje już ponad 8 zł. Zarabiający krocie celebryci finansowani przez TVP z pieniędzy podatników zapewne na drożynę nie narzekają.

Źródło: Plotek.pl