Były boss mafii pruszkowskiej szefem federacji Marcina Najmana. „Słowik” wybielany przez ulubieńca TVP?!

Andrzej Zieliński ps. Słowik (z prawej), Marcin Najman (w środku), fot. Twitter / Marcin Najman

Celebryta Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Tym razem były bokser zaprezentował byłego bossa mafii pruszkowskiej Andrzeja Zielińskiego ps. Słowka, jako szefa swojej nowej federacji MMA-VIP. Decyzja wywołała olbrzymie kontrowersje.

Marcin Najman na konferencji prasowej zaprezentował szefa nowo powstałej federacji MMA-VIP. Został nim Andrzej Zieliński, znany jako „Słowik”. To jeden z liderów dawnej mafii pruszkowskiej, który spędził wiele lat w więzieniu i areszcie. Mężczyzna pojawił się na scenie w masce znanej z serialu „Squid Game”, w tle słuchać było muzykę z filmu „Ojciec Chrzestny”. „Słowik” zdjął maskę, a następnie rozsiadł się na specjalnie przygotowanym tronie i zaprosił na galę. Jednym z prowadzących wydarzenie był youtuber Mikołaj „Jaok” Janusz.

Informacja wywołała burzę w internecie. „Ulubieniec TVP Marcin Najman promuje Andrzeja Zielińskiego ps. „Słowik” (jednego z szefów dawnej mafii pruszkowskiej) jako szefa federacji MMA VIP… i sadza go na tronie” – napisano na twitterowym profilu „Ruch Ośmiu Gwiazd”. „Jakiego miłego i sympatycznego gościa zaprosił Najman na galę MMA. III RP to państwo patologiczne” – skomentował użytkownik „Anarchokapitalizm”.

Najbliższa gala MMA-VIP odbędzie się 25 lutego w Kielcach. Marcin Najman zmierzy się na niej z Mirosławem Dąbrowskim znanym jako „Misiek z Nadarzyna”, również związanym w przeszłości z gangiem pruszkowskim. Najman to jedna z gwiazd stacji TVP Info. Mężczyzna regularnie jest zapraszany do komentowania wydarzeń krajowych i zagranicznych w programie „Jedziemy” Michała Rachonia.

Źródło: Wprost.pl