Była szefowa sztabu wyborczego Szymona Hołowni znalazła nowe zajęcie! Została rzeczniczką prasową Anny Lewandowskiej

Barbara Krysztofczyk po tym jak odeszła ze sztabu wyborczego PR Szymona Hołowni, w agencji Stor9 odpowiada za wizerunek trenerki i bizneswoman Anny Lewandowskiej. Pełni także funkcję jej rzeczniczki prasowej.

Barbara Krysztofczyk to szkoleniowiec 13-letnią praktyką i strateg komunikacji z 15-letnim doświadczeniem w PR. W trakcie kariery zawodowej pracowała dla takich marek jak Coca-Cola, Sante, Nestle Polska, Maspex-Wadowice, Wawel. Była także wieloletnim prezesem zarządu agencji Synertime. W czasie ostatniej prezydenckiej kampanii wyborczej była szefową PR sztabu wyborczego Szymona Hołowni, później rozstała się ze sztabem polityka.

Teraz Krysztofczyk z ramienia agencji Stor9 odpowiada za całość prac związanych z komunikacją marketingową Anny Lewandowskiej i dba o spójność przekazów promocyjnych marek reklamowanych przez Annę Lewandowską. Jest też jej rzeczniczką prasową. Nowe zajęcie łączy z działalnością szkoleniową w swojej agencji Krystal Point.

Anna Lewandowska niedawno została ambasadorką reklamową marki Oral-B., współpracuje reklamowo z markami 4F, Apart, promowała także wodę Kinga Pienińska. Trenerka jest także założycielką marki cateringu dietetycznego SuperMenu i brandu spożywczego Foods by Ann.

Źródło: wirtualnemedia.pl