Bracia Kłeczek kpili z poszukiwań Jacka Jaworka. Za karę zostali oddelegowani do pracy w prewencji

fot. Instagram / bracia Kłeczek

Gwiazdy programu “Mam talent” bracia Krystian i Kamil Kłeczek, którzy pełnią służbę w policji, nagrali na TikToku filmik o poszukiwaniach Jacka Jaworka. Komendant Główny Policji gen. Jarosław Szymczyk przesunął ich karnie do wydziału prewencji.

REKLAMA

O braciach Polacy usłyszeli w 2017 roku, gdy w programie “Mam talent” swoimi akrobacjami zdołali wywalczyć “złoty przycisk” od Agustina Egurroli. Krystian i Kamil zdecydowali się na służbę w policji. Funkcjonariusze prowadzą też profil na TikToku. W nagraniach w żartobliwy sposób pokazują kulisy pracy w policji. Ich relacje obserwuje milion internautów.

Niedawno sierżanci sztabowi postanowili przypomnieć o Jacku Jaworku, który jest poszukiwany na całym świecie pod zarzutem masakry na najbliższej rodzinie. Bracia Kłeczek na nagraniu pokazali portrety progresywne przestępcy, a w tle jako podkład można było usłyszeć słowa z hitu Reni Jusis: „Znajdę cię, a w końcu znajdę. Jestem coraz bliżej, wiem, kiedyś cię znajdę, znajdę cię”.

Nagranie nie spodobało się ich przełożonym. – Autorzy nagrania zostaną przeniesieni do oddziału prewencji w Warszawie. Tam zrozumieją, o co chodzi w służbie w policji – powiedział „Gazecie Wyborczej” Komendant Główny Policji, generał Jarosław Szymczyk. Filmik został usunięty, a bliźniacy poinformowali, że zastanawiają się nad odejściem ze służby.

Źródło: “Gazeta Wyborcza”

REKLAMA