Będzie serial o Krzysztofie Krawczyku? Menadżer artysty ujawnił szczegóły

fot. Newseria

Krzysztof Krawczyk zmarł kilka miesięcy temu. Teraz menadżer artysty Andrzej Kosmala, ujawnił, że powstanie serial o muzyku. – Mamy gotowe trzy pierwsze odcinki. Rozmowy trwają – powiedział.

Życie Krzysztofa Krawczyka to gotowy scenariusz na film lub serial. Wiele działo się u niego w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Ogromna kariera, zagraniczne trasy koncertowe, pobyt w USA i trzy żony, to tylko kilka informacji z jego życia, których na pewno nie zabraknie w adaptacji filmowej.

Jak się okazuje pierwsze rozmowy odnośnie stworzenia takiego dzieła odbywały się jeszcze za życia artysty. – Jeszcze za życia Krawczyka prowadziłem rozmowy. Są nawet napisane trzy pierwsze odcinki na podstawie książki biograficznej „Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino” – powiedział menedżer i wieloletni przyjaciel piosenkarza Andrzej Kosmala.

Muzyk marzył o tym, aby powstało o nim takie dzieło. Dlatego też jego menadżer chce spełnić jego wolę. – Rozmowy trwają nadal. Jest kolejka chętnych producentów, reżyserów i scenarzystów do zrobienia serialu i filmu fabularnego – zdradza. Kto miałby zagrać Krawczyka? – Jak na razie nie zapadła żadna decyzja. Krzysztof nie miał żadnego faworyta. Jedno jest pewne, będzie potrzebnych pięciu aktorów, bo chcemy pokazać całe jego życie od dziecka – wyjaśnia.

Póki co nie zapadła decyzja, gdzie pojawi się ekranizacja. – Kilka stacji telewizyjnych jest zainteresowanych – dodaje.

Źródło: se.pl