Będzie hitowy pojedynek na KSW 77. Mamed Khalidov zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim

Mamed Khalidov (z lewej), Mariusz Pudzianowski; fot. mat. prasowe / KSW MMA

17 grudnia w Gliwicach, podczas gali KSW dojdzie do pojedynku dwóch legend: Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego. O tej walce kibice marzyli od lat.

REKLAMA

Starcie dwóch największych gwiazd w historii organizacji KSW będzie walką wieczoru nadciągającej gali XTB KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia w Arenie Gliwice. Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov skrzyżują rękawice w największej konfrontacji legend, do jakiej doszło w okrągłej klatce.

“O tej walce mówiło się od dawna, a po tym jak w maju Mariusz Pudzianowski znokautował Michała Materlę na gali KSW 70, a następnie zgodził się na konfrontację z Mamedem Khalidovem, klamka zapadła. Do starcia największych gwiazd organizacji musiało dojść” – przekonują włodarze KSW w informacji prasowej.

Mamed Khalidov jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce. Z kolei Mariusz Pudzianowski wygrał już walki z Łukaszem Jurkowskim i Michałem Materlą, dzięki czemu zyskał renomę w sportach walki. W drugiej walce grudniowego wydarzenia w Gliwicach zmierzą się Sebastian Przybysz i Jakub Wikłacz.

Źródło: inf. prasowa / KSW MMA

REKLAMA