„Antysystemowiec” Kukiz nie wyklucza startu z list PiS. Jest mu obojętne, którą partię będzie reprezentował

fot. flickr / Piotr Drabik

Paweł Kukiz, który kiedyś kreował się na polityka antysystemowego, oficjalnie zasilił już szeregi tzw. „Zjednoczonej Prawicy”. Teraz przyznaje, że jest mu obojętne z jakiej listy będzie kandydował w wyborach do Sejmu.

Paweł Kukiz dogadał się z Jarosławem Kaczyńskim odnośnie współpracy w ramach koalicji rządzącej. – Przede wszystkim przed najbliższymi głosowaniami i mojej akceptacji dla pomysłów PiS, musimy jeszcze zrobić briefing z panem prezesem, na którym przedstawimy formułę tej naszej współpracy – chwali się poseł.

Pytany, czy będzie w kolejnych wyborach startował z list PiS, odpowiedział, że „nad tym trzeba się będzie bardzo głęboko zastanowić”. – Nie wykluczam startu z żadnych list. Ani PiS, ani Wiosny Roberta Biedronia. Jeśli jeszcze będzie istnieć – dodał. Jak widać, Kukizowi jest obojętne, z kim będzie współpracował, ważne jest tylko wysokie miejsce na liście wyborczej.

Przypomnijmy, że jeszcze kilka miesięcy temu Paweł Kukiz był członkiem klubu parlamentarnego Koalicja Polska – PSL. Teraz rozpoczyna współpracę z kolejną „systemową partią”, czyli Prawem i Sprawiedliwością. Internauci nie szczędzą krytyki pod adresem muzyka, ale większość z ich komentarzy nie nadaje się do zacytowania.

Źródło: Super Express