Andrzej Duda rozmawiał z królem Jordanii przez odłączony telefon? Kancelaria prezydenta zamieściła kuriozalne zdjęcie

Andrzej Duda, fot. KPRP

Andrzej Duda rozmawiał telefonicznie z królem Jordanii. Na stronie Kancelarii Prezydenta pojawiła się notka wraz ze zdjęciem, które budzi zdumienie. Otóż prezydent rozmawia przez telefon, który nie jest podłączony do gniazdka telefonicznego.

Na oficjalnej stronie Kancelarii Prezydenta RP pojawiła się w środę 7 kwietnia informacja, że Andrzej Duda rozmawiał telefonicznie z królem Jordańskiego Królestwa Haszymidzkiego Abdullahem II. Prezydent złożył na ręce monarchy gratulacje i najlepsze życzenia z okazji przypadającej 11 kwietnia setnej rocznicy powstania Jordanii.

Jak czytamy w komunikacie KRPRP, „obaj przywódcy wyrazili nadzieję, że pokonanie pandemii umożliwi powrót do wysokiej dynamiki kontaktów dwustronnych”. „W tym kontekście Król Abdullah potwierdził wolę złożenia wizyty oficjalnej w Warszawie w możliwie szybkim terminie” – napisano.

Do informacji została zamieszczona fotografia, na której widać Andrzeja Dudę rozmawiającego przez telefon stacjonarny. Zdumienie budzi fakt, iż telefon nie jest podłączony do gniazdka telefonicznego. Wśród komentarzy internautów nie brakuje głosów, że to nie wpadka, a celowe działanie pracowników kancelarii, mające na celu ośmieszenie głowy państwa.

Źródło: KPRP, Wprost.pl, Wieści24.pl