Aleksander M. zamordował 10-letnią córkę. To były uczestnik “Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler

fot. Pixabay

Jak podaje “Fakt”, Aleksander M. to były uczestnik programu “Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler, który zabił swoją córkę, a potem targnął się na swoje życie. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie.

REKLAMA

52-letni mieszkaniec Inowrocławia zadzwonił pod numer alarmowy i zgłosił, że zamordował swoją 10-letnią córkę, a potem targnął się na własne życie, skacząc z okna mieszkania na czwartym piętrze. Mężczyzna został przewieziony do szpitala i niestety zmarł. Jak się teraz okazuje 52-latek to Aleksander M., były uczestnik “Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler. Do takich nieoficjalnych informacji dotarł “Fakt”.

Aleksander M. wystąpił w programie razem z partnerką w kwietniu 2022 roku. 52-letni mężczyzna prowadził niewielką pizzerię na obrzeżach Inowrocławia. Restauracja nie przynosiła jednak zysku, więc właściciel postanowił poszukać pomocy u Magdy Gessler, która w programie “Kuchenne rewolucje” pomaga upadającym lokalom. Odcinek z udziałem mężczyzny był bardzo burzliwy. Słychać było kłótnie właściciela z partnerką, a pracownicy skarżyli się, że szef jest agresywny. Doszło do tego, że Magda Gessler odmówiła z nim współpracy i nie chciała go widzieć.

Śledztwo w sprawie zabójstwa 10-letniej dziewczynki prowadzi prokuratura. W mieszkaniu w Inowrocławiu, gdzie doszło do tragedii, zakończono już czynności m.in. oględziny zwłok dziecka. Ustalono, że zmarło ono na skutek zadanych ran kłutych – poinformowała rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy Agnieszka Adamska-Okońska. Jak dodała, śledczy znaleźli narzędzie, którym prawdopodobnie sprawca zadał rany. – Ze wstępnych ustaleń, które poczyniliśmy z policją, wynika, że doszło do tragedii rodzinnej. Jakie były szczegóły w tym momencie nie możemy powiedzieć, bo nie wszystko zostało jeszcze zrekonstruowane – podkreśliła.

Źródło: “Fakt”


REKLAMA