Absurdalnie wysokie ceny biletów na mecz pożegnalny Artura Boruca. „Zdumienie i poczucie żenady”

Artur Boruc, fot. Mateusz Kostrzewski / Legia.com

20 lipca na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie odbędzie się mecz Legii Warszawa z Celtikiem Glasgow, który będzie pożegnaniem Artura Boruca ze stołecznym klubem. Kibice są jednak rozczarowani ceną biletów.

Artur Boruc ostatni raz zagrał w Legii w połowie lutego. W przegranym meczu z Wartą Poznań dostał czerwoną kartkę i od tamtej pory nie pojawił się w składzie Wojskowych. Klub zdecydował, że zorganizuje mu oficjalne pożegnanie podczas meczu sparingowego ze szkockim Celtikiem Glasgow, w którym również w przeszłości występował.

Legia Warszawa podała informację dotyczącą cen biletów na to spotkanie. Za najtańsze wejściówki kibice będą musieli zapłacić 60 złotych, z kolei na najdroższe, na wysokości linii środkowej boiska, trzeba przeznaczyć aż 130 złotych. Karnetowicze mogą liczyć na zniżkę w wysokości 30 proc., choć i to nie zadowoliło kibiców stołecznego klubu.

Rozczarowany jest również sam Artur Boruc. Bramkarz udostępnił na Instagramie post grupy kibiców „Nieznani Sprawcy”, odnoszący się do cen biletów na pożegnalne spotkanie. „Zdumienie i poczucie żenady… Polska” – napisał Artur Boruc na Stories. Na załączonym zdjęciu widać transparent kibiców Legii z prześmiewczym wizerunkiem Dariusza Mioduskiego.

Źródło: Sport.pl