Wiadomości z tagiem ZUS  RSS
Nowy europoseł od Korwina jest winny 15 tysięcy Skarbówce i ZUS

Dodano: 02.05.2018 14:57 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dobromir Sośnierz, który w Parlamencie Europejskim zastąpił szefa partii Wolność Janusza Korwina – Mikkego ujawnił swój majątek. Jak wynika z...

Tagi: ZUS
Źródło: https:

ZUS: Dobrowolne podleganie ubezpieczeniom emerytalnemu i rentowym

Dodano: 02.05.2018 11:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

O dobrowolnych ubezpieczeniach emerytalnym i rentowych możemy mówić:  w przypadku zbiegu tytułów do ubezpieczeń, tj. gdy dana osoba spełnia warunki do podlegania ubezpieczeniom społecznym z kilku tytułów i z jednego z nich ubezpieczenia mają charakter obowiązkowy, a z pozostałych tytułów - dobrowolny,  w przypadku wskazanym w art. 7 ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych.  Wyjaśnienia zawarte w poradniku dotyczą tej drugiej sytuacji.

Źródło: www.podatki.biz

KAS: Fałszywe faktury za VoIP na 446 mln zł

Dodano: 02.05.2018 8:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Spółka zajmująca się branżą gazowniczą dopuściła się oszustwa podatkowego, rozliczając fikcyjne zakupy usług VoIP.

Tagi: ZUS, Oszustwa
Źródło: www.telepolis.pl

Praca w domu. Praca w kraju. Praca za granicą !

Dodano: 01.05.2018 21:41 | 2 odsłon | 0 komentarzy

1. Szukasz atrakcyjnej pracy za granicą? Zostań opiekunem osób starszych! Gwarantujemy: - ubezpieczenie - wysokie zarobki - pełną pomoc i doradctwo naszych pracowników Rekrutujemy na terenie całego kraju! Pracuj z liderem na rynku! Wypełnij krótki formularz na poniższej stronie >>> www.finansowoprawny.ebrokerpartner.pl albo na: http://finansowoprawny.leadkredyt.pl Oddzwonimy bezpłatnie i udzielimy niezbędnych informacji! Bezpieczna praca w Anglii lub Niemczech! - opieka nad osobami starszymi - bezpieczna i legalna forma współpracy - bardzo atrakcyjne zarobki i opłacony ZUS - 24 godzinna pomoc podczas wyjazdu Bezpośredni link do oferty znajdziesz na poniższej stronie: http://finansowoprawny.leadkredyt.pl 2. Zostań konsultantką znanej firmy kosmetycznej! Nowa kampania dla kobiet, oferujemy: - zniżka 30% na pierwsze zakupy - prezenty za rejestrację - darmowy przewodnik po makijażu - przewodnik po świecie zapachów ( 10 próbek gratis !) - upust 40% na zakupy z katalogu - wyjątkowe kosmetyki i nowe możliwości - pełną informacje i opiekę naszych pracownikow Zarejestruj się już teraz na poniższej stronie w zakładce: Praca jako konsultantka >>> http://finansowoprawny.leadkredyt.pl 3. Praca przez internet, gotowe narzędzia, wsparcie techniczne i merytoryczne, bez żadnych kosztów, i wiele więcej! Link do opisu i darmowej rejestracji: 1. http://webep1.com/Zobacz/To?a=1643&mp=286&r=Lw2 2. http://goo.gl/AF2P1r 3. http://finansowoprawny.produktyfinansowe.pl/e/lead/714 4. www.comperialead.pl/?p=S6kr Pożyczki pozabankowe, kredyty gotówkowe, usługi finansowe i inne. Wszystko o pieniądzach: https://finansowoprawny.blogspot.com Pamietaj, że możesz też do mnie napisać ! Otrzymasz wiadomość zwrotną na swoją skrzynkę mailową ! Uwaga!Linki do stron są aktywne i prawidłowe, ale żeby prawidłowo działały należy je skopiować i wkleić do swojej wyszukiwarki np:google albo do mnie napisać. Pełną oferte prześlę na maila ! W internecie znajdziesz mnie wpisując frazę: finansowoprawny

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

"Wyciekły arkusze", "mamy pewniaki" - uwaga na oszustwo

Dodano: 01.05.2018 16:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W internecie pojawiły się strony sugerujące, że doszło do wycieku maturalnych arkuszy egzaminacyjnych. W rzeczywistości do żadnego wycieku nie doszło, a oszuści próbują wyłudzić w ten sposób pieniądze od nieświadomych maturzystów.

Źródło: www.rp.pl

Strefy czystego transportu w Europie. Uwaga na przekręty z opłatami!

Dodano: 01.05.2018 10:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wybierasz się pozwiedzać europejskie miasta? Uważaj na oszustów oferujących naklejki wjazdowe do stref czystego transportu. W wielu miejscach motocykle mogą wjeżdżać do takich stref bez opłat.

Źródło: https:

Pracownik sieci komórkowej aresztowany za oszustwa na ponad milion złotych

Dodano: 30.04.2018 13:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Częstochowscy policjanci zatrzymali 31-letniego pracownika sieci komórkowej podejrzanego o szereg oszust. Jego pracodawca oszacował wartość poniesionych strat na przeszło milion złotych.

Źródło: www.wczestochowie.pl

ZUS: Podstawa wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne

Dodano: 30.04.2018 11:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jesteś osobą ubezpieczoną? Sprawdź, od jakich kwot (czyli od jakiej podstawy wymiaru) i w jaki sposób są naliczane składki na Twoje ubezpieczenia społeczne.

Źródło: www.podatki.biz

Watykański szpital: Już w zeszłym roku podjęto działania ws. Alfiego Evansa

Dodano: 29.04.2018 10:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Dyrektor watykańskiego szpitala Dzieciątka Jezus ujawniła, że starania o przyjęcie Alfiego Evansa rozpoczęto już w zeszłym roku. Nieuleczalnie chory dwuletni chłopiec, decyzją brytyjskiego sądu został odłączony od podtrzymującej go przy życiu aparatury i zmarł wczoraj w szpitalu w Liverpoolu.

Tagi: Liverpool, ZUS
Źródło: fakty.interia.pl

Best i Ultimo to banda oszustów, złodziei i rabusiów.

Dodano: 28.04.2018 17:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Czy ktoś z was spłaca Best? Uważajcie na Ultimo to kolejna banda złodziei i...

Tagi: Banki, ZUS
Źródło: www.forum-kredytowe.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami