Wiadomości z tagiem Wzrok  RSS
Sprzedaż elektryków szybko się rozkręca

Dodano: 30.04.2018 10:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Znowu padł rekord. W marcu w Europie sprzedano ponad 40 tys. aut elektrycznych. To wzrost o ponad 40 proc. rok do roku.

Tagi: Europa, Wzrok
Źródło: www.rp.pl

Tandemem na Kilimandżaro...

Dodano: 28.04.2018 12:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy


"Od niespełna trzech lat możliwe jest zdobywanie Kilimandżaro na rowerze, my jako pierwsi chcemy zdobyć najwyższą górę Afryki na tandemie" - mówią RMF FM Marcin Kozioł i Michał Majchrzak. Nie mogą jechać pojedynczo, by pan Michał jest osobą głuchoniewidomą, z 90 proc. utratą słuchu i 50 proc. utratą wzroku. Mimo niepełnosprawności uprawia jednak sporty ekstremalne, między innymi biega maratony. Marzy o tym, by przebiec je na wszystkich kontynentach. Na razie startował w Europie, Afryce i Ameryce Północnej. Wyprawa na Kilimandżaro ma być...

Źródło: www.rmf24.pl

Niechlubny marzec: Najwięcej niewypłacalnych firm od dekady

Dodano: 27.04.2018 12:23 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Opublikowano informacje o 260 przypadkach niewypłacalności przedsiębiorstw wobec 224 w I kw. 2017 r (wzrost o 16%), co było najwyższą liczbą w skali ostatniego dziesięciolecia, wynika z analizy Euler Hermes. W samym zaś marcu opublikowano informacje o niewypłacalności 102 polskich przedsiębiorstw – po raz pierwszy przekroczona została bariera 100 niewypłacalności w skali miesiąca, wobec 78 w marcu ubiegłego roku (wzrost o 31%).

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Wzrost zasobów gospodarstw domowych: Mamy dwa biliony

Dodano: 27.04.2018 12:14 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Wzrostowi zasobów gospodarstw domowych pomogła dobra koniunktura. Oszczędzaliśmy, ale mniej niż w poprzednich latach.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Wzrost kapitału własnego i alternatywnego w reasekuracji [Świat]

Dodano: 27.04.2018 8:43 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Willis Towers Watson w [[http://s.ogma.pl/fd47423c nowym raporcie]], poświęconym wynikom w reasekuracji za 2017 r., wyjaśnia, że pojemność (...)

Tagi: Wzrok
Źródło: feedproxy.google.com

Słobowidzący i niewidomi podszkolili swój warsztat kulinarny

Dodano: 23.04.2018 18:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kuchnię wegańską i zasady zdrowego żywienia mogły dziś poznać osoby z dysfunkcją wzroku, które wzięły udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych m.in. przez Fundację „Szansa dla Niewidomych” oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Samsonowie. Osoby słabowidzące lub niewidome same robiły także pierogi.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Jedna trzecia internautów wykorzystuje Messengera do kontaktu z markami

Dodano: 21.04.2018 20:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Z Messengera codziennie korzysta prawie 66 proc. polskich internautów, a 36 proc. używało go do kontaktowania się z markami. W ciągu ostatnich trzech lat widać także wzrost w średniej dziennej liczby uruchomień aplikacji - wynika z danych IRCenter.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Pracownik biurowy

Dodano: 20.04.2018 2:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zajmujemy się obsługą księgową firm w Wielkiej Brytanii oraz pośrednictwem gospodarczym. Poszukujemy osoby mającej zamiłowanie do pracy „w papierach”, biegle obsługującej sprzęt biurowy i piszącej bezwzrokowo na klawiaturze komputera.
Sprawdzisz się na tym stanowisku, jeżeli jesteś osobą sumienną, rzetelną, skrupulatną i dokładną.
Idealny kandydat szybko się uczy, jest dyspozycyjny i ponadprzeciętnie zaangażowany. Zawsze kończy zleconą pracę na czas. Zakres obowiązków: -  wysyłka listów, prezentów i współpraca z firmami kurierskimi, import przesyłek z UK - wyjaśnianie kwestii dokumentów również w języku angielskim
- wnioskowanie o dokumenty on-line również w języku angielskim -  współpraca z biurem księgowym w Polsce i w UK Wymagania: - Bardzo dobra znajomość j. Angielskiego w mowie i piśmie.
- Znajomość pakietu office
- Widoczna chęć dalszego rozwoju
- Odporność na stres, sumienność. - Wysoka kultura wysławiania się i kultura osobista - Doświadczenie w pracy biurowej Oferujemy: - Umowę o pracę w UK
- Prestiż pracy w międzynarodowym środowisku - Indywidualnie dopasowany czas pracy - Wspaniałą atmosferę w biurze - Wynagrodzenie stałe i premie
- Co roczne podwyżki - Bony pracownicze w okresach przedświątecznych
- Pracowniczy program emerytalny - Nowoczesne narzędzia i systemy w pracy - Wpływ na rozwój swojego działu - Ogromne perspektywy rozwoju Dodatkowym argumentem jest działalność gospodarcza lub numer NIN (brytyjski numer ubezpieczeniowy). Prosimy o wysyłanie aplikacji na adres sebastian@drozd.biz w tytule maila wpisując: Pracownik biurowy z j.angielskim - swoje imię i nazwisko.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Tragedia we Frydrychowicach. Jest kolejna ofiara

Dodano: 19.04.2018 17:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wzrósł bilans tragedii we Frydrychowicach w województwie małopolskim. Zmarła trzecia osoba, podróżująca autem, które wpadło do potoku.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami