Wiadomości z tagiem Ubezpieczenia  RSS
Monter na etat - nie wymagamy doświadczenia

Dodano: 02.05.2018 18:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Adecco Poland jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta, Firmy z branży produkcji maszyn poszukujemy: Monter na etat - nie wymagamy doświadczenia Ponad 20 wolnych miejsc. Szkolimy od podstaw! Czym będziesz się zajmował? wstępną obróbką części metalowych oraz sztucznych, montażem różnych podzespołów, wykonywaniem dokładnych pomiarów. Czego oczekujemy od Ciebie? • zaangażowania, • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku), • chęci do nauki nowych rzeczy. Oferujemy: • szczegółowe przeszkolenie oraz wdrożenie w wykonywane obowiązki, • możliwość rozwoju zawodowego, • stawkę miesięczną - 2310 zł brutto + premie (miesięczne, absencyjne, kwartalne), • możliwość korzystania z kart sportowych, ubezpieczenia zdrowotnego itp. • perspektywę długotrwałego zatrudnienia. Poleć nasze oferty znajomym! Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV lub kontakt z Biurem Adecco: Peowiaków 10/1, Lublin Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Oferta dot. pracy tymczasowej Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland(małpa)adecco.com.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Opiekunka Seniorki w Niemczech

Dodano: 02.05.2018 11:34 | 2 odsłon | 0 komentarzy

-Zapewniamy legalną pracę oraz ubezpieczenia, -W trakcie kontraktu jesteś pod stałą opieką koordynatora, -Jedna czytelna umowa w języku polskim, -Bonusy i premie oraz oferta dodatkowych szkoleń -Nasz oddział blisko Ciebie; 11 lat na rynku, zaufało Nam już 5000 Opiekunek. Dołącz do Nich! Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Volkswagen Passat - 1.8 TSI 160KM DSG Highline Dealer Plichta VW

Dodano: 02.05.2018 11:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Oferujemy również kompleksową obsługę w zakresie finansowania i ubezpieczenia: - kredyty już od 4,99%, - leasingi i kredyty bez zaświadczeń, - uproszczone procedury, - decyzja o przyznaniu już od 30 min, - atrakcyjne pakiety AC/OC/NW/ASS wiodących firm ubezpieczeniowych. Oferujemy też możliwość po…

Źródło: motosprzedaz.pl

ZUS: Dobrowolne podleganie ubezpieczeniom emerytalnemu i rentowym

Dodano: 02.05.2018 11:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

O dobrowolnych ubezpieczeniach emerytalnym i rentowych możemy mówić:  w przypadku zbiegu tytułów do ubezpieczeń, tj. gdy dana osoba spełnia warunki do podlegania ubezpieczeniom społecznym z kilku tytułów i z jednego z nich ubezpieczenia mają charakter obowiązkowy, a z pozostałych tytułów - dobrowolny,  w przypadku wskazanym w art. 7 ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych.  Wyjaśnienia zawarte w poradniku dotyczą tej drugiej sytuacji.

Źródło: www.podatki.biz

Konstytucja Biznesu: Ulga na start - pół roku bez składek na ubezpieczenie społeczne

Dodano: 01.05.2018 14:24 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Początkujący przedsiębiorcy będą zwolnieni z obowiązku płacenia składek na ubezpieczenia społeczne przez pierwsze pół roku wykonywania działalności – na tym polega ulga na start, przewidziana w Prawie przedsiębiorców, jednej z pięciu ustaw Konstytucji Biznesu, która wchodzi w życie 30 kwietnia.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Biedronka Sprzedawca - kasjer PODDĘBICE-część etatu

Dodano: 01.05.2018 11:54 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Oferujemy: - Umowę o pracę na część etatu, praca w godzinach nocnych, - atrakcyjne wynagrodzenie plus premia frekwencyjna i uznaniowa, - możliwość rozwoju i awansu, - kartę multisport, - możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego, - bardzo bogaty pakiet socjalny (m.in. paczki świąteczne dla Pracowników oraz ich dzieci, wyprawki szkolne, kolonie letnie dla dzieci, zapomogi bezzwrotne, pożyczki nieoprocentowane, bezpłatne szczepienia i badania profilaktyczne i wiele innych form wsparcia). Poznaj cały pakiet korzyści: http://karierawjm.pl/poznaj-nas/korzysci/ Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta zgodnie ze standardami firmy, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Nasze wymagania: -gotowość do pracy również w weekendy, w godzinach nocnych -gotowość do pracy fizycznej, -rzetelność i uczciwość, -łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, -doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Administratorem danych jest Jeronimo Martins Polska S.A. z siedzibą w Kostrzynie 62-025, ul. Żniwna 5. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

NFZ zachęca do wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego. Teraz kolejki są mniejsze, a karta ważna dłużej

Dodano: 01.05.2018 8:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Dzięki niej możemy uniknąć problemów, a przede wszystkim wysokich kosztów leczenia poza granicami naszego kraju. Jest wielkości dowodu osobistego, a na jej wyrobienie poczekamy kilkanaście minut. Mowa o Europejskiej Karcie Ubezpieczenia Zdrowotnego, czyli EKUZ.To dokument, który uprawnia nas do korzystania z niezbędnych świadczeń zdrowotnych na terenie Unii Europejskiej oraz w krajach, które należą do Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu. - Zachęcamy do wyrobienia karty, ponieważ daje ona zupełnie inny komfort podróżowania - mówi Paweł Fudala, naczelnik wydziału spraw świadczeniobiorców opolskiego oddziału NFZ. - Zasady są proste i myślę, że większości mieszkańców Opolszczyzny już znane. Można powiedzieć, że jesteśmy rekordzistami na tle kraju, jeżeli chodzi o liczbę osób, które korzystają z tego typu ubezpieczenia. W przeliczeniu na populację jesteśmy faktycznymi liderami. W ubiegłym roku wydaliśmy ponad 105 tysięcy kart. W tym ponad 25 tysięcy. Teraz karta z naszym ubezpieczeniem, właściwie w każdym przypadku, ważna jest przez 12 miesięcy, a w przypadku emerytów to pięć lat. - Dlatego warto wyrobić ją szybciej, a nie czekać na okres wakacyjny - przekonuje Fudala. - Nie czekajmy na same wakac ...

Źródło: radio.opole.pl

ZUS: Podstawa wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne

Dodano: 30.04.2018 11:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jesteś osobą ubezpieczoną? Sprawdź, od jakich kwot (czyli od jakiej podstawy wymiaru) i w jaki sposób są naliczane składki na Twoje ubezpieczenia społeczne.

Źródło: www.podatki.biz

Aviva: krótkie warunki, szeroka ochrona w OC dla firm [Produkty]

Dodano: 30.04.2018 8:46 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Zgodnie z zapowiedziami Aviva stawia na rozwój w ubezpieczeniach korporacyjnych ( [[http://s.ogma.pl/75d722ca Aviva chce rozwijać korpo]]). (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Nowe ceny ubezpieczenia OC 2017

Dodano: 28.04.2018 17:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Najlepsze ubezpieczenia i polisy OC AC. Informujemy Państwa o możliwości uzyskania jeszcze tańszego ubezpieczenia OC. Sprawdź ONLINE swoją składkę: http://www.ubezpieczenie-proama.pl/

Źródło: auto-komis.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami