Wiadomości z tagiem Intel  RSS
LG G7 ThinQ - inteligentny supersmartfon

Dodano: 03.05.2018 7:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

LG oficjalnie zaprezentowało swój nowy supersmartfon - wyposażony w sztuczną inteligencję model LG G7 ThinQ.

Tagi: Intel, Smart
Źródło: www.pcformat.pl

LG G7 ThinQ oficjalnie zaprezentowany

Dodano: 02.05.2018 16:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy

LG G7 to przełomowy, flagowy smartfon z najnowocześniejszym procesorem, olśniewającym wyświetlaczem, potężnym dźwiękiem i inteligentnym aparatem.

Źródło: www.telepolis.pl

Wyjazdy do Niemiec

Dodano: 02.05.2018 15:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wyjazdy za granicę nigdy nie były tak proste jak teraz. Dlaczego? Firma Int Bus oferuje naprawdę wysokiej klasy samochody wysyłane w trasy do naszych zachodnich sąsiadów a także do Belgii i Holandii. Zatrudniamy wyłącznie kierowców z wieloletnim stażem, dla których żadne warunki nie są obce i którzy zadbają o komfort i bezpieczeństwo. Nasze ceny są konkurencyjne w porównaniu do jakości usług. Klikając w intbus.pl znajdziecie Państwo zdjęcia naszych samochód wraz z ich wnętrzami i przekonacie się, że nie są to malutkie dziewięcioosobowe pojazdy, którymi to podróż dłuższa niż 500 km jest szalenie uciążliwa. Z nami nawet podróż do Afryki byłaby przygodą.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Sztuczna inteligencja urośnie o 250% w ciągu pięciu lat

Dodano: 02.05.2018 14:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Eksperci z ośrodka badawczego Markets & Markets szacują, że w ciągu pięciu lat rynek sztucznej inteligencji (SI) powiększy się prawie czterokrotnie z 21,5 mld dolarów w 2018, do 75 mld dolarów w 2023 roku.

Źródło: www.pcformat.pl

HyperX - nowa pamięć Predator DDR4 RGB

Dodano: 02.05.2018 12:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

HyperX ogłosił wprowadzenie na rynek pamięci Predator DDR4 RGB z innowacyjną technologią oczekującą na opatentowanie HyperX Infrared Sync. Pamięć Predator DDR4 RGB zawiera profile Intel XMP-ready zoptymalizowane do działania na najnowszych platformach opartych na technologii Intel.

Tagi: Intel
Źródło: www.pcformat.pl

Intel szykuje nośniki Optane SSD 905P - pojemniejsze, wydajniejsze i efektowniejsze

Dodano: 02.05.2018 11:37 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Modele Optane SSD 905P już pojawiły się w przedsprzedaży, więc znamy ich specyfikację techniczną. Wszystko wskazuje, że będą jeszcze lepsze od modeli Optane SSD 900P.

Tagi: Intel
Źródło: www.benchmark.pl

Rodzina musi być pełna miłości. Diecezjalne Święto Rodziny w Jemielnicy

Dodano: 01.05.2018 17:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wszyscy członkowie rodziny muszą znaleźć czas dla siebie nawzajem. Nie przez internet czy komórkę, ale po prostu ze sobą rozmawiać, pracować, cieszyć się i wspierać - mówił biskup Andrzej Czaja w czasie homilii podczas mszy świętej odprawionej w Jemielnicy w ramach Diecezjalnego Święta Rodziny.- Bez rodziny nie ma społeczeństwa - przekonywał biskup. - Sprawa podstawowa w naszym życiu społecznym, ale też w życiu kościoła - zdrowa rodzina, czyli taka rodzina miłości pełna, mocna Bogiem. Rodzina, w której pamięta się ciągle o tym, żeby nie tylko dbać o rozwój cielesny, fizyczny, ale także o rozwój intelektualny, a nade wszystko o rozwój duchowy.W trakcie Święta Rodziny odbyło się także doroczne spotkanie Bractwa Świętego Józefa. Formacja ta ma na celu wzmocnienie mężczyzn, aby - jak mówił ksiądz biskup - zniknął „Piotruś Pan” a pojawił się mężczyzna silny wiarą.

Źródło: radio.opole.pl

Intel po 11 miesiącach kończy z produkcją procesorów Kaby Lake-X

Dodano: 01.05.2018 15:24 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Decyzja producenta nie jest specjalnym zaskoczeniem. Modele Kaby Lake-X nie należały do specjalnie udanych konstrukcji, szczególnie po premierze jednostek Coffee Lake.

Tagi: Intel
Źródło: www.benchmark.pl

P.U.H.P. Eurol Rolety Markizy Żaluzje fasadowe

Dodano: 30.04.2018 22:02 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Firma P.U.H.P. Eurol jest doświadczonym producentem, dostawcą wszelkiego rodzaju systemów osłonowych dla budownictwa mieszkalnego i przemysłowego. W naszej ofercie znajdą Państwo: - markizy tarasowe - markizy balkonowe - aluminiowe rolety zewnętrzne - żaluzje fasadowe - rolety tekstylne zewnętrzne (typu screeny) - osłony przeciwsłoneczne do okien dachowych - żaluzje drewniane - plisy - rolety materiałowe - rolety dzień noc - żaluzje poziome i pionowe - bramy garażowe rolowane i segmentowe - moskitiery stałe, otwierane, zwijane oraz przesuwne - automatykę i sterowanie inteligentne - usługi serwisowe i pogwarancyjne - specjalistyczny montaż Wszystkie systemy produkowane są z wysokogatunkowych podzespołów gwarantujących wieloletnie bezawaryjne użytkowanie. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, firmy i instytucje.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Allview Smart Mirror, inteligentne lustro do inteligentnego domu

Dodano: 30.04.2018 15:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

image Smart Home to w tej chwili slogan odmieniany przez wszystkie przypadki i główny kierunek, w którym odwrócili się wielcy producenci technologiczni. Nic dziwnego, że co chwilę słyszymy o nowym inteligentnym odkurzaczu, inteligentnej lodówce, szczoteczce do zębów czy… lustrze :) Tak, tak! To nie pomyłka, inteligentne lustra też istnieją, a jedno z nich na dłuższy czas zawitało do naszej redakcji....

Tagi: Intel, Smart
Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami