Wiadomości z tagiem Hotele  RSS
Zagadnienia prawne związane z zakupem zabytkowej nieruchomości i jej adaptacją na hotel lub inne cele niemieszkalne

Dodano: 19.07.2018 14:12 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zakup nieruchomości stanowiącej zabytek w rozumieniu ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (t. jedn. Dz. U. z 2017 r., poz. 2187) w celu adaptacji takiej nieruchomości na cele hotelowe, instytucję kultury ...

Tagi: Hotele, Praca
Źródło: inwestycje.pl

Szybka gotówka na sprzęt biwakowy - sposób na wyjątkowe wakacje

Dodano: 19.07.2018 10:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zbliżają się kolejne wakacje, a ty szukasz jakiejś ciekawej koncepcji na wyjazd. Po latach wczasów w różnych miejscach wszystko staje się już takie prozaiczne. Z czasem mamy już przesyt hotelami, formułą all inclusive i podobnymi do siebie plażami. Kolejny urlop spędzony w podobny sposób już nie jest żadną pociągającą perspektywą.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

W których krajach warto wybierać wycieczki objazdowe?

Dodano: 16.07.2018 10:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Leniuchowanie na plaży jest przyjemne, jednak są kraje, w których warto zdecydować się na wycieczkę objazdową. Dzięki zwiedzeniu wielu miejsc, poznaje się kulturę innego państwa, życie codzienne jego mieszkańców, a także niesamowitą przyrodę i zabytki. W jakich destynacjach warto wybrać wycieczkę objazdową zamiast wypoczynku w hotelu?

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Dlaczego dom na kółkach jest lepszy od all inclusive?

Dodano: 14.07.2018 13:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Co ludzi ciągnie na pola namiotowe, gdy hotele oferują komfortowe warunki po preferencyjnych cenach. Turyści wypoczywający na polu namiotowym przy Jeziorze Średnim w Turawie podkreślają, nie o pieniądze tu chodzi a o wolność.Jak mówią sami decydują, kiedy zjedzą śniadanie a ponadto mają większy kontakt z przyrodą. Aby tak się poczuć jedni w Turawie wypoczywają w kamperze, inni w przyczepie kempingowej, a jeszcze inni przyjechali z namiotem. Jarosław Duda, który prowadzi pole namiotowe przy Jeziorze Średnim w Turawie podkreśla, że w przypadku tych ludzi nie decydują kwestie finansowe. - To sposób na życie. Ludzie cenią sobie swobodę. Mogą rozpalić grilla, czyli to czego nie mogą robić w hotelach - podkreśla. W ten weekend pole namiotowe jest pełne turystów, którzy najczęściej wypoczywają w domach na kółkach.

Źródło: radio.opole.pl

Gościnność ma na imię Sielanka

Dodano: 10.07.2018 13:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W rozmowie z Dorotą Wagą, właścicielką Hotelu Sielanka nad Pilicą, o miejscu, do którego z wielu powodów jest blisko.

Tagi: Hotele
Źródło: https:

Patrole ONR w Rimini. Protest pod hotelem Polaków

Dodano: 10.07.2018 8:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Członkowie Obozu Narodowo-Radykalnego patrolują Rimini, gdzie w ubiegłym roku doszło do napadu na Polaków. Przeciwko obecności narodowców z Polski protestują feministki.

Tagi: Napady, Hotele
Źródło: www.rp.pl

Polska najatrakcyjniejszym miejscem do inwestycji w hotele w Europie Środkowo-Wschodniej w 2018 roku

Dodano: 10.07.2018 2:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Aż 90% inwestorów planuje zakup hotelu w 2018 roku. Polska została wskazana jako pierwsze najbardziej atrakcyjne miejsce do tego typu inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz dziewiąte w całej Europie – wynika z raportu CBRE "European Hotels

Źródło: inwestycje.pl

Zaliczki i zadatki otrzymywane na poczet przyszłych usług a przychód podatkowy

Dodano: 06.07.2018 11:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pytanie: Spółka organizując imprezy okolicznościowe oraz pobyt w hotelu wielodniowy pobiera od kontrahentów zadatki oraz zaliczki. Większość umów na organizację imprez jest zawierana przez stronę na kilka lub kilkanaście miesięcy przed datą imprezy. Czy na Spółce będzie spoczywać obowiązek uznania, pod datą wpływu środków finansowych wpłaconych przez kontrahentów na rachunek bankowy strony lub do kasy wnioskodawcy z tytułu zadatków i zaliczek na zorganizowanie imprez okolicznościowych oraz pobyt w hotelu, za przychód podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych?

Źródło: www.podatki.biz

Aż 90 proc. inwestorów planuje zakup hotelu w 2018 roku

Dodano: 26.06.2018 11:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Polska została wskazana jako pierwsze najbardziej atrakcyjne miejsce do tego typu inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz dziewiąte w całej Europie – wynika z raportu CBRE „European Hotels. Investor Intensions Survey 2018”. Eksperci CBRE wskazują, że rynek Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Polski, jest atrakcyjny ze względu na szybki rozwój gospodarczy w ostatnim czasie. To oznacza, że w tym roku jest szansa na pobicie rekordu z 2017 roku, kiedy w polski sektor hotelarski zainwestowano aż 350 mln euro.

Źródło: www.propertynews.pl

Apartamenty Wladyslawowo - noclegi i kwatery we Wladyslawowie, Wladyslawowo

Dodano: 03.05.2018 11:29 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Apartamenty Wladyslawowo - noclegi i kwatery we Wladyslawowie w takich obiektach jak: kwatery prywatne, pensjonaty, hote...

Źródło: www.ciekawemiejsca.org

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami